Zmęczenie dopada każdego. Czasem wystarczy dobrze się wyspać, żeby wszystko wróciło do normy. Niestety po 30-stce nawet sen nie pomaga… Jakiś czas temu zauważyłam u siebie permanentne „zmęczenie” materiału widoczne po przebudzeniu. Pomyślałam, że przyszedł czas na zakup jakiegoś korektora pod oczy. Oczywiście nie narzekam na brak korektorów – mam ich sporo w swoim kufrze, ale miałam ochotę na nowy produkt, wyłącznie do mojego użytku. Chciałam kosmetyku, który odświeży moje spojrzenie i będzie lekki w fakturze, dlatego wybrałam korektor marki Chanel (w prezencie od M. jak Mikołaj) o pełnej nazwie Chanel Lift Lumiere – Correcteur Yeux Lissant Jeunesse/Smoothing and Rejuvenating Eye Contour Concealer. Choć jest to płynny korektor przeznaczony do stosowania pod oczy, to ja nakładam go na całą twarz: pod makijaż lub jako samodzielny produkt, gdy nie mam ochoty na nakładanie podkładu. Stosuję go regularnie i powoli się od niego uzależniam. ;-)

Cena za 15 ml: 185 zł

P.S. Jeśli oczekujesz pełnego krycia po tym produkcie, to się rozczarujesz, gdyż korektor jest bardziej odświeżający niż kamuflujący. Ja jestem z niego zadowolona, gdyż właśnie takiego efektu oczekiwałam.

Tagged with:
 

3 Responses to Chanel, Lift Lumiere, korektor wygładzająco – liftingujący pod oczy

  1. Rene pisze:

    Ja od lat jestem wierna HR Magic Concealer (w tubce), zadowolona byłam także z YSL w pędzelku, dobrze wiedzieć jednak, że jest jakaś nowa alternatywa… ;-) pozdrawiam Wiolu ;)

  2. Rene pisze:

    czekam z niecierpliwością :o)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.